Türkiyenin en gelişmiş ilan sistemi burdaara.com sitesine hoşgeldiniz,Sitemize ücretsiz üye olarak istediğiniz kategoride ilan verebilirsiniz,
Destek    Blog    info@burdaara.com     0555 974 67 68

DR.CEVDET ÇAYAGACI YAGI KREMİ
Türkiye-İSTANBUL-BEYKOZ-
İlan No
850
İlan Tarihi
02 Aralık 2018
Kimden
Mağazadan
Durumu
Sıfır

387 Kişi Tarafından Görüntülendi.

İlan Açıklaması

Farmasi 1109072 Dr. C. Tuna Çay Ağacı Yağı Kremi (110Ml)

Çay Ağacı Yağı Kremi

Özel Olarak Geliştirilmiş Çay Ağacı Kremi Cilt Tarafından Kolayca Emilen Formülü İle Besleyici Doğal Bir Koruma Sağlar. İçeriğindeki Yoğun Çay Ağacı Yağı Ve Havuç Yağı’ Nın Uyumlu Birleşimi, Güçlü Bir Bariyer Oluşturarak Cildinizi Dış Etkenlere Karşı Korur.. Seri: Tea Tree 
Ürün Kodu: 1109072 
Gramaj 110Ml

Farmasi laboratuvarlarında özel bir formülle hazırlanan 1109072 Dr. C. Tuna çay ağacı yağı kremi, hemoroid, mantar nasırı, ayak çatlağı, kesik ve yanık kazaları gibi farklı cilt harabiyetlerinde hızlı iyileşme sağlayan ürün arayışında olup, bütçesini korumayı önemseyen kişilere hitap ediyor. İçinde çay ağacı yağı bulunan krem, pişikler için hafifletici etki yaptığından, anneler, bebeklerinin bakımında gönül rahatlığıyla kullanabiliyor. Ayrıca ürün, böcek sokmalarında bir ilk yardım malzemesi gibi kullanılabildiğinden doğada vakit geçirmeyi sevenlerin de öncelikli tercihi oluyor.

Çay Ağacı Yağı ve Havuç Yağının Eşsiz Sentezi

 • Çay ağacı yağı ve havuç yağının özel karışımından oluşan Farmasi 1109072 Dr. C. Tuna çay ağacı yağı kremi, paraben, alkol, renklendirici gibi ciltte kimyasal yan etki oluşturabilecek maddeler içermiyor.
 • Ürün, hücrelerde rejenerasyon yeteneğini hızlandırma özelliğiyle, evde meydana gelebilecek kesik ve yanık kazalarında, yarayı çabuk kapatan, güvenilir bir ilk yardım malzemesi işlevi görüyor.
 • Özellikle mantar problemi yaşayanlar için mucizevi sonuçlar veriyor.
 • Bu çok yönlü eşsiz formül, böcek sokmaları sonrasında gelişebilecek yangı, şişlik ve acıya karşı etkili olduğundan, kamp yapmayı ya da doğa yürüyüşlerini seven kişilerin, o zorlu ve sınırlı koşullarda ilk müdahaleyi yapabilmesine imkan tanıyor.
 • Ürün, hızlıca vücut tarafından emilerek, pişik, ayak çatlağı, hemoroid, nasır gibi acı veren rahatsızlıklarda pratik bir kurtarıcı rolü üstleniyor.
 • Hem ellerinizde hem vücudunuzda kullanabileceğiniz bu krem, çay ağacı yağı ve havuç yağının birleşiminden aldığı klinik onaylı faydayı uygun fiyatla, hızlıca evinize taşıyor.

Hücre Yenilemede Yüksek Başarı

 • Ürün tipi: Krem
 • Ürün İçeriği: Çay ağacı yağı ve havuç yağı
 • Uygulama Bölgesi: El, yüz ve vücut
 • Hacim: 110 ml.
 • Koku: Yok

Hücre onarımı konusunda yüksek başarı gösteren çay ağacı yağı kremi, alkol, paraben ve alerjen içermeyen, klinik başarısı kanıtlanmış, ekonomik bir ürün olması sayesinde de öne çıkıyor.

Acil Çözüm Bu Kutuda

 • 110 ml.’lik kutusunda elinize ulaşan Farmasi 1109072 Dr. C. Tuna çay ağacı yağı kremi, özel formülünde çay ağacı ve havuç yağı içeriyor. 
 • Ürün, kimyasal içeriğinde, paraben, alkol, alerjen gibi cildinizde yan etki gösterebilecek ve alerji geliştirmenize sebep olacak herhangi bir katkı maddesi içermiyor.
 • Krem, vücut tarafından hızla emilme özelliği ve içeriğinde renklendirici boya bulundurmamasıyla, giysilerinizde boyanma ya da bulaşma yapmıyor.
 • Çay ağacı yağı kremi, kolay uygulanması ve kokusuz olmasıyla, tatbik ettiğiniz bölgeyi yıkayıp, temizlemenize gerek bırakmadan sosyal yaşamınızda size konfor sağlıyor.

Farmasi: 65 Yıllık Medikal Tecrübe

Farmasi, 1950’de, Doktor Cevdet Tuna tarafından, insan sağlığına hizmeti görev bilen Tan Sağlık Hizmetleri’nin kuruluşu ile faaliyete başlıyor. Alanında öncü olan bu marka, bebek bakımı ve cilt problemlerine karşı geliştirdiği geniş ürün gamıyla tercih ediliyor.

İnsana ve doğaya verdiği kıymetle tanınan Doktor Cevdet Tuna’nın 65 yıllık profesyonel bilgi ve tecrübe birikimi neticesinde Farmasi, bugün, 123 ülkenin halkını doğayla buluşturan pratik ve ekonomik çözüm önerileri sunuyor.

Evdeki Kurtarıcınız

Farmasi 1109072 Dr. C. Tuna çay ağacı yağı kremi, cildinize zararlı olabilecek kimyasal katkı maddelerini içermediğinden, ürünü haricen kullanabilirsiniz. Bu sayede, kremin, dış ortamla cildiniz arasında bir bariyer oluşturarak, sizi enfeksiyonlardan koruma ve nemlendirme özelliklerinden faydalanabilirsiniz.

Hızlı hücre yenileyici yeteneğiyle öne çıkan bu kremi, el, yüz ve vücudunuzun yanık, kesik, çatlak, akne, sivilce, morluk, mantar, leke, çıban ya da böcek ısırığı olan bölgelerine uygulayabilirsiniz. Ayrıca hemoroid rahatsızlığı ya da bebeğinizin pişik olan cildi için de gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Ürünü, sorunlu bölgeye ince bir tabaka halinde yayarak sürebilirsiniz. Uygulama bölgesinin temiz ve kuru olmasına dikkat ediniz.

Ürün kokusuz ve renksiz olduğundan giysilerinizin altında kalan vücut bölgelerine de uygulayabilirsiniz. Kremin uygulandıktan kısa süre sonra cildiniz tarafından geride yapışkanlık hissi bırakmadan emildiğini görebilirsiniz.

Siz de cildinizde meydana gelebilecek sorunlara karşı çok yönlü etki gösteren, ekonomik ve güvenilir bir krem arayışında iseniz, hızla sizi çözüme kavuşturacak bu ürünü incelemeye başlayabilirsiniz.

ÜCRETİZ ÜYELİK İÇİN LİNKİ TIKLAYIN http://www.farmasiint.com/default?RefGuid=8aaffaac-25d3-4874-9f36-5bb0f286481f Harita


İlan Yorumlarıİlana Ait Yorum Bulunamadı.

 Emlak Vasıta Alışveriş Satılık Daire İşyeri Kiralık Daire işyeri Kozmetik Beyaz Eşya Tekstil Eleman Arama İş Arama Tesistçı Elektrikçi Nakliyeci Mobilyacı İkinciel Eşya Bayan Koaför Tüm Tadilat İnşaat