Türkiyenin en gelişmiş ilan sistemi burdaara.com sitesine hoşgeldiniz,Sitemize ücretsiz üye olarak istediğiniz kategoride ilan verebilirsiniz,
Destek    Blog    info@burdaara.com     0555 974 67 68

DR. CEVDET TUNA CAYAGACI KİL MASKESİ
Türkiye-İSTANBUL--
İlan No
853
İlan Tarihi
02 Aralık 2018
Kimden
Mağazadan
Durumu
Sıfır

427 Kişi Tarafından Görüntülendi.

İlan Açıklaması

Dr Cevdet Tuna çay ağacı yağı serisi  yağlı ciltlerin sebum dengesini düzenlemeyi, aktif sivilceleri kurutmayı ve mevcut sivilcelerin şişkinliğini, ağrısını gidermeyi hedefliyor.. Çay ağacının antiseptik ve antibakteriyel özelliği sayesinde ciltte bakteri oluşumu engellenir. Böylece daha temiz, berrak ve temiz bir cilde kavuşursunuz. Aynı zamanda siyah noktalar üzerinde de çok etkilidir..

Gözenekleri derinlemesine temizleyerek cildin alt katmanlarına kadar iner. Bu da sivilce oluşumuna engel olur.. Dr Cevdet Tuna çay ağacı yağlı kil maskesi ise çay ağacı serisinin yeni gözde ürünlerindendir.. Özellikle yağlı ciltlerin tercih etmesi gereken bir üründür. Haftada 2 kez kullanımı uygundur.

 Temiz ve makyajsız cildinize ince bir tabaka halinde uyguladığınızda kuruyana kadar beklemeniz yeterlidir. Ardından nemli bir havlu veya ılık su ile durulayabilirsiniz. Gözeneklerinizin derinlemesine temizlemesini sağlarken aynı zamanda geniş gözeneklerin küçülmesine de yardımcı olur. Küçülen gözeneklerin içine bir sonraki temizleme rutininize kadar daha yağ veya kir dolmayacağından cildiniz çok daha temiz kalacaktır..

Sivilcelerinizin kuruması, şişkinliklerin azalması ve cildinizde bulunan kızarıklıkların giderilmesi için de Dr Cevdet Tuna çay ağacı yağı kil maskesini deneyebilirsiniz. Cilt bakımında 2. adım olarak kullanabilirsiniz. Cildinizi temizledikten sonra kil maskesini uygulayıp daha sonra Dr Cevdet Tuna çay ağacı yağlı ürünlerin devamını kullanabilirsiniz..

Dr Cevdet Tuna çay ağacı yağı kil maskesi 110414   80 G

ÜCRETSİZ ÜYELİK İÇİN  http://www.farmasiint.com/default?RefGuid=8aaffaac-25d3-4874-9f36-5bb0f286481f YINIZHarita


İlan Yorumlarıİlana Ait Yorum Bulunamadı.

 Emlak Vasıta Alışveriş Satılık Daire İşyeri Kiralık Daire işyeri Kozmetik Beyaz Eşya Tekstil Eleman Arama İş Arama Tesistçı Elektrikçi Nakliyeci Mobilyacı İkinciel Eşya Bayan Koaför Tüm Tadilat İnşaat